TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

G - Kas bus aukso likučiui žaidimo pabaigoje?

Aukso pervedimas

Kas yra aukso pervedimas? Tik auksą, kurį įsigijote, galite pervesti į kitą paskyrą. Auksas, kurį gavote kitu būdu (iš sidabro keitimo, užduočių, apdovanojimų ir t.t.), Nėra perkeliamas.
Auksą galima perkelti tik į kitus to paties žaidimo ir šalies žaidimų pasaulius, kuriuose įsigijote auksą.
Pavyzdys: Anglosphere domene (ANGLO1 - ts1.anglosphere.travian.com) pirktas auksas negali būti perkeltas į COM tarptautinį domeną (COM1 ts1.travian.com).

Kai yra ypatingų atvejų (pvz., Specialūs serveriai, turnyrai ir pan.), Informacija, kur bus galima perkelti auksą bus pateikta atskirai forumo pranešime. 

Kaip galiu pervesti savo auksą?

Norėdami pervesti savo auksą iki serverio pabaigos, pirmiausia turite ištrinti savo paskyrą. Žaidime, šalia ištrinimo funkcijos, bus parašyta kiek aukso gausite išsitrynus paskyrai. Jei neseniai įsigijote auksą, gali tekti palaukti papildomai, kol galėsite ištrinti savo sąskaitą, tai yra saugumo sumetimais.
Ištrynus jūsų paskyrą (pasibaigus atgaliniam trinimo laikmačiui), el. laiškas bus išsiųstas paskyros registracijos el.paštu. 

Atkreipkite dėmesį: Klientų aptarnavimo darbuotojai negali pagreitinti šio proceso.

Jei pasibaigus serveriui jūsų paskyroje yra aukso likučių, taip pat gausite el. laišką. Šiame el. laiške bus nuoroda, kurią naudodami galėsite pervesti savo auksą, vadovaudamiesi ekrane pateikiamomis instrukcijomis.
Gauta pervedimo nuoroda galioja neribotai, kol auksas bus perduotas. Tai reiškia, kad galima palaukti, kol serveris bus paleistas iš naujo, jam pasibaigus, sukurti naują paskyrą ir tada perkelti savo auksą į naują sąskaitą (tarsi perkeltumėte savo auksą iš vieno serverio į kitą). Jei nenorite iš karto naudoti aukso perkėlimo nuorodos, turėtumėte ją laikyti saugioje vietoje, kur jos negalima netyčia ištrinti.

Atkreipkite dėmesį: Klientų aptarnavimo specialistai gali atkurti pervedimo nuorodas ribotą laiką, tad jų nepameskite.
Jei bandydami perkelti savo auksą turite kokių nors problemų, parašykite support tarnybai, ji galės jums padėti.

Atkreipkite dėmesį: aukso perkėlimo el. laiškai dažnai eina į šlamšto / šiukšliadėžės pašto dėžutę arba jūsų reklamų aplanką (ypač „Gmail“). Prieš susisiekdami su klientų aptarnavimo tarnyba, patikrinkite šiuos aplankus.


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne