TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

08. Statome pastatus gyvenvietės centre

Dabar atidarykime gyvenvietės centro puslapį, kur galima statyti įvairius pastatus, pavyzdžiui, klėtį ir sandėlį. Tam, kad patektume į gyvenvietės centrą, reikia paspausti antrą iš kairės viršutinį apvalų mygtuką.
dorf2
Čia Jūsų gyvenvietės centras. Dabar jame yra tik gyvenamasis pastatas, jis automatiškai atsiranda kiekvienoje naujoje gyvenvietėje. Atkreipkite dėmesį į žalius apskritimus. Tai statybos aikštelės, kur galima statyti įvairius pastatus. Pasistatykime sandėlį. Paspauskite statybos aikštelę, kuri paveikslėlyje pažymėta raudonai.
buildinglist

Tai visų pastatų, kuriuos dabar galite statyti, sąrašas. Ūkiui besivystant, šis sąrašas padidės. Dabar suraskime sąraše sandėlį. Šalia yra informacija, kiek resursų reikia statybai. Jei resursų trūksta, teks palaukti. Bet dabar turėtumėte jų turėti pakankamai.

Pradedame statybą, automatiškai sugrįždami į apžvalgos puslapį. Apačioje rodoma informacija apie likusią statybos trukmę - apie 32 min. Galima šiek tiek pailsėti.

Statyba baigta, atsirado naujas pastatas. Dabar pasistatykime klėtį mėlynai pažymėtoje statybos aikštelėje. Jei esate romėnas, galite kartu statyti du statinius: vieną pastatą gyvenvietės centre ir vieną resursų telkinį. Jei esate ne romėnas, teks palaukti, kol bus pastatytas vienas pastatas, ir po to statyti kitą.

Užkelkite visus resurso laukus iki 1-jo lygio. Kai padarysite, gamyba Jūsų gyvenvietėje (jei žaidžiate paprasto greičio serveryje) atrodys taip:  

Gamyba:
Mediena:   11 per valandą
Molis:       11 per valandą
Geležis:   11 per valandą
Grūdai:     4  per valandą


Kaip pastebėjote, grūdų gamyba sumažėjo. Tai įvyko dėl to, kad išaugo gyventojų (pastatų) skaičius, o gyventojai sunaudoja maistą. Stenkitės palaikyti grūdų gamybą pakankamame lygmenyje, nes kitaip negalėsite nei statyti pastatų, nei turėti karių.

Pastaba: pačioje žaidimo pradžioje grūdų gamyba gali būti apie pusę kitų resursų gamybos lygio, to pakaks šioje žaidimo stadijoje.


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne