TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Nauja sąjungų sistema

Visi serveriai prasidedantys nuo 2019-08-15 turės naują sąjungų sistemą. Sąjungą sudaryti įmanoma tarp iki keturių aljansų, kurie turi būti tarpusavyje susiję. Šie pakeitimai neliečia nepuolimo paktų.

Ką tai reiškia?

  • Aljansas A ir aljansas B gali sukurti sąjungą; vienas iš jų išsiųs kvietimą kitam ir kitas jį priims. Tai veikia taip pat kaip ir „Travian: Legends'“
  • Jei aljansas A nori sąjungoje turėti aljansą C, sąjungos prašymą pirmiausia turi patvirtinti aljansas B, tik tuomet aljansas C gaus pakvietimą prisijungti prie sąjungos.
  • Aljansas bet kada gali palikti sąjungą. Taip pat aljansas gali būti išmestas iš sąjungos, jeigu visi jos nariai su tuo sutinka.

Be to, resursus bei pajėgas galite siųsti tik savo paskyrai, aljansui ar sąjungai. Jeigu aljansas palieka sąjungą:

  • Negalima siųsti naujų pastiprinimų ir resursų. Tačiau resursai, kurie jau yra kelyje, bus pristatyti.
  • Pastiprinimai iš kitų šios sąjungos aljansų arba iš paliekančio aljansų kitiems sąjungos aljansams, bus parsiųsti namo po 12 valandų.
  • Pastiprinimai, kurie yra kelyje po tų 12 valandų bus parsiųsti namo iškart, kai tik pasieks tikslą.

Vieši pasiūlymai turgavietyje ir toliau yra prieinami visiems. Galite pasirinkti „tik savo aljansui“ ir tada pasiūlymas bus prieinamas tik aljanso nariams.


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne