TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Fire and Sand: apžvalga

Laikantis tradicijos kasmet pristatyti specialias Travian versijas su naujomis funkcijomis, 2017 m. pasirodė turbūt labiausiai pritrenkiantis pokytis. Pirmą kartą Travian istorijoje prie trijų klasikinių genčių – romėnų, germanų ir galų – prisijungė dvi naujos grupuotės: baimę keliantys hunai ir nagingi egiptiečiai!

Abi šios gentys pasirodo su visu naujų dalinių, specialaus pastato ir karžygio priedo rinkiniu. Visi šie elementai žaidėjams suteikia daugiau progų naujiems planams ir strategijoms kurti. Visos gentys turi savitas stiprybes ir silpnybes. Daugiau apie juos sužinosite čia:

Žemėlapis

Laikantis tradicijos, prasidėjusios specialiojoje 2014 m. žaidimo laidoje „Senovės Europa“ ir tobulintos vėlesniais metais, „Fire and Sand“ žemėlapyje vaizduojama senovės Europa. Bet tai dar ne viskas – įprastinio žaidimo pasauliai pristatomi dideliuose žemėlapiuose iš 801 x 801 dydžio langelių, o šį kartą žemėlapio dydis tesiekia ketvirtį ankstesniųjų. Jį sudaro 401 x 401 dydžio langeliai. Tai reiškia, kad yra mažiau erdvės pabėgti ir daugiau veiksmo!

Regionai, artefaktai ir laimėjimas

Žemėlapis yra padalytas į regionus. Norėdami užvaldyti regionus, kad galėtų pasinaudoti senovinėmis galiomis (panašiomis į įprastinių versijų artefaktus, bet nepriklausančiomis atskiriems žaidėjams) bei gauti pergalės taškų, žaidėjai turi veikti kartu aljanse.

Pasaulio stebuklų nėra. Žaidimas trunka 200 dienų. Po to, remiantis per visą žaidimą surinktų pergalės taškų skaičiumi, paskelbiamas laimejęs aljansas.

Daugiau apie regionus skaitykite čia – sužinokite, kaip juos atrakinti, užvaldyti ir panaudoti jų turimas galias.

Kiti skirtumai nuo įprastų serverių:

  • žaidėjai gali sujungti karius iš įvairių savo kaimų;
  • sąjungos nariai gali persiųsti kitų narių karius;
  • prekybos rūmų priedas yra dvigubai didesnis;
  • arenos priedas yra dvigubai didesnis;
  • Regionuose galima rasti daugumos artefaktų galias, tačiau nėra atsitiktinio poveikio (kvailio lobio artefaktas);
  • kadangi nėra artefaktų ar pasaulio stebuklų, prekybos maršrutai yra apriboti žaidėjui priklausančiais kaimais.

Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne