TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Tapimas ferma

Ką reiškia tapimas ferma?
Tai toks dalykas, kai tave kiekvieną dieną puolą vienas ar keli kiti žaidėjai.

Pagrindai

Geriausia gynyba: slėptuvė. Jeigu esate galas, suderinkite ją su spąstine.
Pastatyti slėptuvę yra labai pigu, ir beveik kiekvienas žaidėjas ją turi. Slėptuvė apsaugo jus nuo to, kad prarastumėte viską. Jūs turėtumėte ją pasistatyti net kai dar nesate (kol kas) tapę ferma. 

Visuomet turėkite tokio lygio slėptuvę, kad galėtumėte apsaugoti savo resursus. Jei nebus perteklių – sutaupysite savo laiką būdami prisijungę. 

Turgavietė
Resursai, kuriuos siūlote turgavietėje taip pat bus išgrobstyti, jeigu žaidėjo kariai dar turės vietos resursams po to, kai pasisavins visus resursus iš sandėlio ir klėties!

Psichologiniai aspektai

Žinoti kaip žaisti yra vienas dalykas, tačiau būti geru diplomatu ir turėti stiprią valią yra taip pat svarbu, ypač žaidėjui, kuris ginasi.

 • Visados išlikite draugiški ir ramūs!
 • Draugai kaimynystėje gali padėti.
 • Ginkitės išradingai.
 • Galvokite apie galimas pasekmes.
 • Nenusiteikite neigiamai, jeigu nepavyksta

Pradžioje žmogus, kuris Jus verčia ferma, nori tik Jūsų resursų, tačiau jeigu pradėsite jį įžeidinėti, jis norės Jus sunaikinti, ir situacija tik pablogės.

Strategijos

Kiekvienos strategijos tikslas yra stengtis, kad puolantis žmogus nieko negautų, o ne kad prarastų ką nors puldamas Jus.

Šykštuolis

Slėptuvė yra pagrindinis Jūsų ginklas. Pakelti jos lygį iki tokio, kad net germanas negautų nieko, net kai jūs nebūsite prisijungęs pusiaudienį. Pastebėję puolimą:

 • Pastatykite ką nors tam, kad išnaudotumėt dalį slėptuvėje netelpančių resursų.
 • Išsiųskite likusius netelpančius resursus kitur.

 

Ežys

Apsaugokite savo resursus tokiu pat būdu kaip ir ”Šykštuolis”, tačiau tuo metu pasistatykite reikiamą kariuomenę, kuri sugebėtų sunaikinti puolančio žaidėjo karius. Tam, kad paskaičiuotumėt, kiek karių reikės priešo armijai sunaikinti, vartokite mūšių simuliatorių.

Diplomatija

Įsidėmėkite, kad daug dalykų yra paremti psichologija. Toliau išvardintos strategijos gali būti vadinamos psichologinėmis:

Susiraskite aljansą

 • Jūsų tikslas yra susirasti gerą ir gerai žinomą aljansą, kurio Jus atakuojantis žmogus vienas negalėtų įveikti. Daugeliu atvejų netgi atgausite pavogtus resursus, tačiau žinokite, kad kurie žaidėjai Jus puls vien dėl to, kad esate tam tikrame aljanse.

  Tiesioginis kontaktas su puolėju

 • Labai sudėtingas klausimas. Štai milžinas pavertė nykštuką savo ferma. Ar yra įmanoma įtikinti jį sustoti? – Būtent!

  Yra viena priežastis: paprastas mandagumas. Jūsų žinutėje turi būti gražiai ir draugiškai prašoma sustabdyti puolimus. Tačiau ne kiekvienas mėgsta žodį „Prašaaaaaaaau” kiekvienoje eilutėje, todėl nepersistenkite.

  Nėra jokios garantijos, kad žaidėjas nustos pulti, bet daugeliu atvejų tai nors šiek tiek padės.

  Jeigu nesate tikras, kad galite parašyti laišką, kuris atneštų naudos, geriau išvis nerašykite. Puolėjas gali pasijusti įžeistas ir tik padidins atakų kiekį.

 • Susisiekimas su aljansu

  Paprašykite savo aljanso pagalbos arba kad susisiektų su puolėju aljansu. Gal jie padės Jums.


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne